• Rookie
  • -36 %
3 Panel Gecombineerd Muur Decoratieve Foto Koffiebonen Poster Fruit Wall Art Doek Schilderijen voor Woonkamer met Frame

3 Panel Gecombineerd Muur Decoratieve Foto Koffiebonen Poster Fruit Wall Art Doek Schilderijen voor Woonkamer met Frame

€ 32.00
€ 49.86

Productcijfer
Op Voorraad

3 Panel Gecombineerd Muur Decoratieve Foto Koffiebonen Poster Fruit Wall Art Doek Schilderijen voor Woonkamer met Frame Tips : 1, dit is canvas afdrukken, niet handgemaakte olieverf, uitgerekt met solid inner houten frame, haak is al gemonteerd op de houten bar, kunt u hangen op muur direct. 2, accepteren drop shipping en aangepaste uw eigen schilderij met uw foto's. 3, de echte schilderij zou iets afwijken van de foto's online voor fotografie redenen, bedankt voor begrip op voorhand. Maten : 1 inch = 2.5 cm 30x30 cm x 3 p (12x12 inch x 3 p) 40x40 cm x 3 p (16x16 inch x 3 p) 50x50 cm x 3 p (20x20 inch x 3 p)
Echte Schot Tonen(Sommige schilderijen uitgerekt met solid inner woonden frame)
Dit schilderij Uitgerekt met massief houten frame. Elk Paneel is plastic gewikkeld eerst, dan verpakt in een kartonnen doos, de opknoping draad is vast op de achterkant van elk schilderij, u kunt hangen op uw muur direct wanneer je het ontvangt. Voor het bestellen, zorg ervoor dat precies over de grootte van de bestelde afbeelding. Toelaatbare fouten in de meting zijn ongeveer 0.5 inch (1.25 cm). Als het product geleverd is te groot, contact op met de service afdeling. Als u tevreden bent met onze diensten, laat een positieve mening en geven ons vijf sterren. Als u een reserveringen over onze diensten, neem contact met ons en ons team zullen hun best doen om eventuele problemen. Uw steun betekent veel voor ons, we zullen zeer dankbaar voor contact. De koper kan vervanging binnen 30 dagen van ontvangst van het product. Het product moet worden geretourneerd in originele staat en de verzendkosten moeten worden gedekt. Voordat het product, u moet bevestigen de terugkeer adres en bevestig een kaart met opmerkingen zodat we kunnen repareren of vervangen de product. Ons team zullen terug het product onmiddellijk na maken elke correcties. De koper kan de product als het niet aan zijn verwachtingen binnen 10 dagen van zijn ontvangst. Verzendkosten worden niet geretourneerd. Het product moet worden geretourneerd in de originele staat in de originele verpakking. Geen producten met gebreken (breuk, krassen, enz.) worden niet geaccepteerd. De terugkeer adres moet worden bevestigd voordat het product. Gelieve ook de instructies waar u moet betalen de aankoop kosten, die betekent dat u ontvangt een terugbetaling zodra het product is geleverd aan onze werkplaats.

Gegevensblad

Grootte (inch):
12x12 inchx3P-Framed, 16x16 inchx3P-Framed, 20x20 inchx3P-Framed
Materiaal:
Canvas
Stijl:
Modern
Merknaam:
DVQ DECOR
Middellang:
waterdichte inkt
Onderwerpen:
Stilleven
Origineel:
Nee
Frame:
Ja
Vorm:
Vierkant
Techniek:
Spray Painting
Ondersteuning:
Canvas
Type:
canvas drukken
Frame mode:
Frameless Mirrors
Vorm:
Three-picture Combination

Meer producten in de categorie